Întâlnire cu membrii delegați ai Oastei Domnului la Suceava

Cu ocazia împlinirii a 100 de ani de la înființarea Oastei Domnului, la Centrul Eparhial din Suceava, a avut loc astăzi cea de-a doua întâlnire cu membri delegați ai organizației. Evenimentul s-a bucurat de prezența părintelui profesor Vasile Mihoc, președintele Sfatului Frățesc al Oastei Domnului.