Fujifilm - czy warto? #fujifilm #fujifilmpolska #obiektywistycznie

Kilka miesięcy temu podjąłem jedną ze swoich ''większych'' decyzji. Przeszedłem z systemu Sony do Fujifilm. Dlaczego taka decyzja? Co sprawiło, że z ogólnie znanej wszelkiej społeczności firmie przeszedłem do czegoś co jednak kojarzy mniejsze grono? O tym właśnie jest ten film. Nieco dłuższa pogadanka, totalne na luzie, o tym co przyszło mi na myśl odnośnie tego tematu :) Moje social media i nie tylko 👇🏼 🔴 Tu możesz mnie wesprzeć! - https://suppi.pl/obiektywistycznie 🟢 Trochę więcej informacji - https://linktr.ee/obiektywistycznie 🔴 Instagram -   / obiektywistycznie_   🔵 Facebook -   / obiektywistyczniee   Sprzęt na którym działam 👇🏼 💻 Mac mini M2 PRO, 16GB, 512 SSD 💻 Laptop - MacBook Air M1 2020, 8GB, 256 GB 📸 Aparat - FujiFilm XS-20 + Tamron 17-70 2.8 📸 Gimbal - DJI RS3 MINI 🎙️ Mikrofon - Hollyland Lark M1 Duo 🎙️ Rode Videomic GO II 💡 Główne światło - Newell Air 1100 💡 Światło kontrowe - Newell Kathi Pro Max 🚦 Światło RGB - Newell Kathi RGB Pro Nano x2