Hogyan jutunk a Marsra? | #38 | ŰRKUTATÁS MAGYARUL

Milyen nehézségekkel kerülünk szembe, ha embert akarunk juttatni egy másik bolygó felszínére? Valóban csak pénz kérdése a dolog és a technológia tulajdonképpen már évek óta készen áll? Miért hagytuk abba a 70-es évek elején a holdra szállásokat és miért most is csak az égi kísérőnk az elsődleges cél az Artemis programnál? Támogasd a munkámat a Patreon oldalán:   / urkutatasmagyarul