Shmiska, анастимоза – Ти винен сам (Official Lyric Video)

Слідкувати за Shmiska у соцмережах та на стримінгах: https://linktr.ee/shmiska_ Я кохала тебе з залу, І зі сцени. Я кохала тебе, Всі береги Сени. Та історія чомусь Вщент невесела. Ти співав не мені, А комусь поеми. Нам бувало ніби добре візавізами. Нас не розділити На кордони візами. Ні автобусом, ні літаком, валізою. Я — твоя вся, а ти — мій, Du coup, viens, mon ami. Je pleurais, T’as pas venu me voir — encore. Je pensais qu’on était bien ensemble, d’accord. Je comprends que tu t’en vas Chez quelqu’un d’autre…bon. Пробач, ти винен сам, Я все тобі віддам. Стріляй — Я прийму цей удар. Побач, я вся твоя, Хоч ти мене й прокляв. Ламай — Я буду ще жива. Я закрила очі, вигадала сцени, Де ти блукаєш моїм тілом наче вчений. Ти карав мене мовчанням, не проблема, Я робила собі боляче й без тебе. Крик про допомогу летів кудись в небо, Віддавав гірким й солодким наче медом. Я помаду витру рукавом від светра, І залишу поцілунок не від себе. Стою в протязі, могла би в морі синьому Бути піною такою же безсилою. І стріляла всі ці кулі тобі в спину я.. Чи стала сильною? Я із цим сама, Іншого нема. Я тебе не чую і прозорими ставали всі твої слова, Ти мене створив, Ти мене убив, Ти мене не знав. І прозорими ставали всі твої слова, Ти мене створив, Ти мене убив, Ніби жартома. Пробач, ти винен сам, Я все тобі віддам. Стріляй — Я прийму цей удар. Побач, я вся твоя, Хоч ти мене й прокляв. Ламай — Я буду ще жива. І все, ти винен сам, Нічого не віддам. Стріляй, Я відібʼю удар. Поплач, Не повернусь. Ламай, Я не зігнусь. Ти в цьому Всьому Винен сам. Video: Udachyna Daria Management & booking: Verhun Vlada +380966284677 [email protected] PR: Nastya Kovtok +380661381054 [email protected] Producer: Danylo Sikachinskiy +380 (63) 224 64 71 [email protected] Label: kontrabass promo [email protected] Цілую, ваша Рене!