Nelu Tomșa-Din nou acasă după accident

Nelu Tomșa-Din nou acasă după accident Asa m-au asteptat copii,rudenile și fratii,cu multa caldura ,vreau sa imi aduc mereu aminte cat de bun a fost si este Dumnezeu.Slava lui in veci!! Multumsc fratelui meu Marcel pentru acest video