RS-09 - traktor "bez" silnika | Relacja z zakupu

Już jakiś czas temu oglądaliśmy ten nośnik narzędzi RS-09. Przy okazji dziękuję Rafałowi za informację o jego sprzedaży. Po oględzinach zarówno my jak i sprzedający - daliśmy sobie czas do namysłu. Nośnik ma skróconą ramę i to było głównym dla mnie minusem. Po jakimś czas temat powrócił, ale my w między czasie zakupiliśmy m.in. Ursusa C-4011, więc temat przejął Albert. W ten sposób nośnik narzędzi trafił do niego. Dziękujemy Rafałowi, Kamilowi i właścicielom za pomoc w całej operacji. W tej chwili zdjęta jest z niego ta obudowa przednia z obciążnikiem - może niebawem uda się nakręcić jakiś dłuższy film z jego pracy - ciągnik ma ogromny przeciek oleju z prawego cylindra. Strona Alberta na facebooku:   / kolekcja-rzeczy-dawnych-477119962682482