NAJLEPSZA GRA 2002 ROKU

Czy dwa głupki znowu wybiorą normicką grę, obrażą Polskę, rozwścieczą tłumy? Pewnie tak. Oto wybory najlepszej gry 2002 roku. Oficjalne i kanoniczne. Prowadzenie i scenariusz: Krzysztof „Bastian” Freudenberger (  / bastiancda  ) Dawid „spikain" Bojarski (http://dawid.omg.lol) Montaż: Mateusz Pietrasiak