Vízliabda világbajnokok a stúdióban

19 év után újra a magyar pólósok nyerték a férfi vízilabda világkupát. Jansik Szilárd arról, milyen a víz alatti küzdelem a medencében és Német Toni arról, miért fontos, hogy a mostani csapat játékosai már utánpótlás koruk óta ismerik egymást. Vízilabda világkupa győztesek az Én vagyok itt!-ben! Kövess minket: Facebook:   / m2petofitv   Instagram:   / petofilive   Petőfi Live: http://www.petofilive.hu/ Élő stream: http://www.mediaklikk.hu/m2-elo/