Kuidas sama suure tiimiga IT abil rohkem ära teha?

Üks suur efekt, mida tehnoloogialt oodatakse, on efektiivsuse kasv. Kuidas seda saavutada? Millest alustada? “Vähem IT-d, palun” kolmandas episoodis otsib saatejuht Olari Miiter koos Perton Ehituse tegevjuhi Marko Bäärsi ja Telia IT juhtide tiimi juhi Alar Kurvitsaga võimalusi efektiivsuse saavutamiseks. Ilma, et ettevõtjad ennast ribadeks peaks tõmbama. Lisaks podcastile saab küsida praktilist nõu ka otse eksperdilt telia.ee/ikt.