ODLUKA CIRKVI OD ŠTÁTU

Prečo sa cirkev odluke tak veľmi bráni? Nebolo by to jednoduchšie a výhodnejšie aj pre samotnú cirkev, ak by sa oficiálne oddelila od štátu? Neprišlo by paradoxne k jej posilneniu, ak by získala slobodu od štátu? Vaše otázky k téme, prípadne námety na ďalšie relácie "A teraz čo", nám posielajte na: [email protected] Kliknite a prihláste sa na odber videí z TV LUX ►    / @televizialux   Tu nás môžete podporiť ► https://www.tvlux.sk/podporte-nas Pozrite si aj ďalšie zaujímavé videá a relácie z TV LUX: MINÚTKA S PÁPEŽOM FRANTIŠKOM ►    • MINÚTKA S PÁPEŽOM FRANTIŠKOM   KAŽDÝ DEŇ SO SVÄTÝMI ►    • KAŽDÝ DEŇ SO SVÄTÝMI   3-MINÚTOVÝ KATECHIZMUS ►    • 3-MINÚTOVÝ KATECHIZMUS   NA CESTE V RODINE ►    • NA CESTE V RODINE - Návody pre šťastné man...   CHVÁLY ►    • CHVÁLY - Záznamy z chválových stretnutí   vKONTEXTE ►    • vKONTEXTE   VÄZBY ►    • VÄZBY - Objavte netušené väzby   EFFETA ►    • EFFETA – Zamyslenia nad Svätým Písmom   KLBKO ►    / @tvluxdeťom   KÁZNE ►    • HOMÍLIE   Pridajte sa k nám aj na Facebooku a Instagrame ►   / televizialux   ►   / televizia_lux   A všetky ďalšie informácie nájdete na našom webe ► https://www.tvlux.sk