Te Deum - Ciebie, Boga, wysławiamy / DN 311 - Msza w NFRR

Te Deum wykonane po zakończonej Mszy w NFRR (Mszy Trydenckiej) w niedzielę, 27.12.20 roku o godz. 13:00 w kościele św. Michała Archanioła w Opolu-Półwsi. Dziękowaliśmy w nim za przeżyty rok 2020.