Knozah B. - Nem ismertek (Official music)

Instrumental: Beatjunkie Zene keverés: RoMi Szöveg: Knozah B. Facebook:   / knozah.b   IntRo: UNOM ! Hogy azt hiszik az életemet ismerik... És azért ugatnak bele mert sajátjuk az nincs nekik ! ELÉG ! A rólam terjedt alaptalan pletykákból... A postjaim alatt a sok gyökérből meg a net fight-ból ! REFR 2x: UNOM ! Hogy azt hiszik az életemet ismerik... És azért ugatnak bele mert sajátjuk az nincs nekik ! ELÉG ! A rólam terjedt alaptalan pletykákból... A postjaim alatt a sok gyökérből meg a net fight-ból ! VERZE1: Szégyen! Hogy a saját hallgatóim lejáratnak... És ha nekik nem tetszik valami rögtön betámadnak ! Pont azok mocskolnak most akik régen segget nyaltak... Utálják a pofámat, mégis az összes engem hallgat ! Sokat tettem azért, hogy a nevem ismert legyen... Kazettás magnóval kezdtem nem pedig az interneten ! Hányan írtak rám, hogy csináljunk egy közös zenét... Egyikkel sem álltam le, ezért lettem én köcsög szemét ! Rengeteg álszent kurva írkál nekem facen... De tudom a fele csak kihasználna, inkább meg sem nézem ! Nem foglalkozom senkivel, csak azzal aki megérdemli... Itt a család, meg egy barátom, és elég ennyi ! Bármit kibír ez az egyszemélyes hadsereg... Támadhatnak bármennyien, túl vagyok sok küzdelmen ! Tudom, hogy ki a real és kik a fakek faszfejek... Én maradok a pályán mert még pislákol a tűz bennem ! REFR 2x: UNOM ! Hogy azt hiszik az életemet ismerik... És azért ugatnak bele mert sajátjuk az nincs nekik ! ELÉG ! A rólam terjedt alaptalan pletykákból... A postjaim alatt a sok gyökérből meg a net fight-ból ! VERZE2: Emlékszem a spanokra kik jó barátnak tűntek... De mikor lehetőségük volt rá, padlóra küldtek ! A nőkre... akik a hírnevem miatt voltak velem... Volt úgy, hogy azt sem tudtam a világban hol van helyem ! A rap az egyetlen ami a lelket tartja bennem... Teszek rá ki merre mutat, nem muszáj arra mennem ! Mindig is jobban szerettem a sorból kilógni... Minden szó másnak fájdalom amit a Knozah B. mond ki ! Rohadtul nem izgat, hogy mi folyik a hátam mögött... Nem hiába vannak ott a férgek akik rühellnek ! Habzsolom az életem a szarból épült váram fölött... És nagyon is boldog vagyok ! Remélem fülelnek ! Az álarc rajtam van, a szememben a múltam ég... A real fanoknak tisztelet, a többi meg csak hulladék ! A régi énemet már meggyilkolták kurva rég... Most van is okuk gyűlölni, a lelkem sötét útra tért ! REFR 2x: UNOM ! Hogy azt hiszik az életemet ismerik... És azért ugatnak bele mert sajátjuk az nincs nekik ! ELÉG ! A rólam terjedt alaptalan pletykákból... A postjaim alatt a sok gyökérből meg a net fight-ból !