Selca - Dražen Žanko

Veliko hvala Andro Bošković za ovu lipu uspomenu kroz pismu na njegova i naša Selca koja su u našoj duši ma di bili da bili... Fala i Dražen Žanko koji je uz Androta autor pisme.