Dziecięco - Młodzieżowa Orkiestra z Wręczycy Wielkiej - Szczecin 2022

Dziecięco - Młodzieżowa Orkiestra Dęta z Wręczycy Wielkiej - występ podczas V Festiwalu Orkiestr Dętych o Puchar Prezydenta miasta Szczecin 2022