VLOG??㋡Kilka słów po 7 miesiącach użytkowania Agro-Lift
Siema Mam nadzieję, że się film spodoba! 😁 Kacper nagrał dla was vloga😀 ☆Fanpage:https://m.facebook.com/profile.php?id... ☆Maszyny: • Valtra N92 & Agro-Lift BT 3.0 ☆Wyposażenie: • Panasonic HC-V 260 & Velbon Sherpa 638 • DJI Phantom 3 Standard • GoPro Hero 7 Black ♦Obróbka: • VEGAS PRO 14 ♦Muzyka:?
