ELTŰNT AZ ÁLLOMÁS… de mégis indul a forgalom! – Orgovány meglepetése!

Az Kecskeméti Kisvasút története sokáig lezártnak tűnt… 2009 óta nem volt személyforgaloma kiskőrösi ágon, az itteni állomásépület helyén pedig egykor egy kibelezett marhavagon állt – mára az is eltűnt. De most valami egészen váratlan történik… 🚂 2026 augusztusában újraindul a forgalom – hajtányokkal! Ebben a videóban bemutatom: Milyen volt az állomás régen Mi maradt mára Hogyan tűnt el az ikonikus „marhavagon állomás” És mit jelent ez az újraindulás a kisvasút jövőjére nézve Ez egy újabb példa arra, hogy a magyar kisvasutak története még nem ért véget… A kisvasút honlapja: https://kecskemetikisvasut.hu/ 👉 Ha érdekelnek az ilyen vasutas történetek, iratkozz fel a csatornára! #vasút #kisvasút #orgovány #hajtány #vasúttörténet #magyarvasút #railway #train #elhagyott #urbex #újraindulás #vonat #magyarország