DOKTAH x Myroon - Nie Ma Problemu (Prod.Myroon) [VIDEO]

Myroon:   / myroon.go.crazy     / myroongocrazy   Edited By :   / neg4tive3motions   Shot By :   / kacpermichalkiewicz   Lyrics: Dr.Trvp (Verse 1) Zniknęło to dawno temu Teraz nie mam już problemów zostawiłem je w hotelu 5 gramów na fotelu (chyba pięć) zostało troche w portfelu w deszczu chodziłem bez celu pośród drzew ale bez tlenu (ale bez) zbyt często szukałem sensu (a ty nie) mój ziomal jest next up a ja gdzieś na plecach nie tylko na osiedlach czy-czytaj na backstageach musiałem dobić do serca w nim siedzi to głębiej i coraz częściej dotyka zegarek tyka nie miałem czasu by wyjść na powierzchnie poznaj mnie anorektyka Teraz sie nawpierdalam 1,2,3 łak Teraz możesz sie pytać ale i tak nie dogram teraz co troche lipa nie dobijesz nam do bram Łapie fale od dawna jaki klucz jaka oktawa nie gadamy od dawna dzisiaj musimy pogadać pozatykane gardła w nich nie przechodzi prawda jak ujebany po kolana chodziłem po bagnach Myroon (Verse 2) Koniec końców pora wracać na tył a ty lepiej odejdź na koniec bo nie znamy sie my i chyba nie ten czas żeby sie poznawać bo za nami ryk syren tyle jest ich tyle a my stoimy tyłem patrze w lustro chyba to nie ja (a kto?) nie poznaje siebie bo inny ja za dnia (za dnia) ze mną doktor on ciebie też może zbadać (dr.trvp) popadłem w nałóg nie ma już co wyciągać ona explorer jak dora odpowiada jak ją wołam dostałem strzałem amora i nie moge wyjąc jej zniknęła już dawno temu dawno z tym nie mam problemu dawno nie mam jej numeru ale czasem kusi los pale znowu tyle spalam cały las nie pytaj o imie zapomniałem sam ciągle myśli krzywe nie wyprostuje ram ciągle cos mnie trzyma ale nie widuje ran choć mam je od dawna