Obornik 2020★Zetor 6341 w Akcji★

Siemanoo !! Witam was na początku chciałem wam bardzo serdecznie podziękować za to co zrobiliście pod ostatnim filmikiem jesteście MEGA i dziękuję również za wbicie 2k subów na kanale jesteście WIELCY i oby tak dalej :) A teraz zapraszam was na filmik z Obornika z Zetorem :D Jeśli się podobało to zostaw łapeczkę i suba jak i również komentarz ;) Ścieżka dźwiękowa nie jest moją własnością i nie roszczę sobie do niej żadnych praw autorskich. Obróbka: Sony Vegas 13 Kamerka: Lumix g5 FANPAGE: www.facebook.com/MlodziwAkcjiOfficial Grupa: www.facebook.com/groups/mlodzirolnicy1/ Zapraszam na kanał kolegi:    / @kaszubskiteam1296   Życzymy miłego oglądania i do zobaczenia w następnej produkcji :) © Młodzi w Akcji