VDO Siemens 4.1. Manuális tevékenység visszaírás
Ebben a videóban megnézzük hogy egy kettes generációs kettes verziójú Siemens VDO tachograph-ban hogyan kell visszaírni manuálisan a tevékenységeket.

▶︎
Be és kirakodás bevitele a kettes generációs kettes verziójú Siemens VDO tachograph-ba

▶︎
Ha lejárt a kártyám és nincs nálam az új, vagy nem újítottam, akkor vezethetek kinyomaton?

▶︎
Sofőrkártya cseréje - Hogyan szabályos?

▶︎
VDO Siemens 4.1. Kettes generációs kettes verziójú tachograph bemutatása. 1. rész

▶︎
Biztosan tudod hogy kell? Visszaírás VDO 1.0 - 1.3a-ig

▶︎
Segítek, hogy OUT miatt ne büntessenek

▶︎
Drivers driving time (Rest periods). Tachograph

▶︎
Tachográf 2,5T felett | Kötelező dokumentumok és munkaügy

▶︎
Kézi adatbevitel, nap nyitás - zárás, országkód megadás

▶︎
A Tiszának is az lesz a veszte ami a Fideszé volt! - Schiffer András

▶︎
Leggyakoribb hibák!

▶︎
Hogyan kerüld el a 45 órás heti pihenő miatti bírságot?

▶︎
VDO G2V2 tachográf kézi adatbevitel, egyéb munka rögzítése nap kezdés előtt!

▶︎
Minden ami a szalagon van

▶︎
A kamionos és a tachográf 2025

▶︎
Tarjányi: Putyin nagyon szeretné, ha megállapodás lenne

▶︎
Utazás visszaírása a tachographba. A kamionhoz vagy a kamiontól történő utazás rögzítése.

▶︎
VDO Siemens 4.1. VDO kijelző - Kettes generációs kettes verziójú tachograph bemutatása. 2. rész

▶︎
Mire jó a kérdőjel a tachographban?

▶︎
