Byl jsem v AquaParku Olomouc 😊 - NiceBoy VEGA 5 FUN [Arexis]

První video z kamerou :D Tentokrát v Aquaparku olomouc. Takovýchto videí moc nebude. Natočeno kamerou: https://www.czc.cz/niceboy-vega-5-fun...