Pierwszy raz pod siodłem od pół roku | Siwy na placu | VLOG #6

Wielki powrót konia Forevera pod siodło! Forcik miał pół roku rehabilitacji kopyt i to jest jego pierwszy raz pod siodłem od tego czasu. Wiele pracy jeszcze przed nami, ale było to bardzo wzruszające przeżycie :) A dodatkowo parę ujęć z pracy z Kingiem. Pomalutku, pomalutku przestajemy być czołgiem a zaczynamy być koniem! Link do zadawania pytań anonimowo: https://tellonym.me/natalali Instagram:   / natalali