Futomianie: "Wilijo" cz.2/2

Inscenizacja przygotowana przez Zespół Obrzędowy Futomianie na potrzeby konkursu organizowanego przez Urząd Marszałkowski w Rzeszowie w 2008 roku. Scenariusz oparty o zapiski śp. Anieli Wielgos, reżyserowany przez Wiesławę Rybkę i Lucynę Nowak. Patronat objął GOK Błażowa